SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

25.07.2020 RODM Toruń na konferencji i webinarium zorganizowanym przez Integracyjną Polską Szkołę Sobotnią im. Gen. Wł. Andersa w Bristolu RODM Toruń poleca

Sytuacja pandemiczna na świecie utrudnia realizację wielu założeń, lecz dzięki nowoczesnym technologiom, jesteśmy w stanie aktywnie uczestniczyć w międzynarodowym życiu naukowym oraz współpracować z różnymi instytucjami zagranicznymi.

Biuro Współpracy Międzynarodowej przy Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu oraz Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Toruniu zostały zaproszone do wzięcia udziału w konferencji podsumowującej projekt Erasmus+ „Polska szkoła za granicą. Wspieranie doskonalenia zawodowego nauczycieli szkół polonijnych” oraz w webinarium „Pierwsze kroki w Genial.ly”.

To interesujące wydarzenie miało miejsce 25 lipca 2020 r. za pośrednictwem dostępnych kanałów online. Podsumowanie udziału Integracyjnej Polskiej Szkoły Sobotniej im. Gen. Wł. Andersa w Bristolu w projekcie Erasmus+ „Polska szkoła za granicą. Wspieranie doskonalenia zawodowego nauczycieli szkół polonijnych” poprowadziła Rosanna Radlińska-Tyma, dyrektor wspomnianej placówki. Webinarium „Pierwsze kroki w Genial.ly" poprowadziła natomiast Marzena Dziadkowiec.

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Toruniu reprezentował dr Krystian Chołaszczyński, zastępca koordynatora.

Gratulujemy sukcesów i dziękujemy za zaproszenie!

facebook