SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

12.08.2023 Wykład online:
Prof. Jordania K. Andima „Social Development and the Media”
Działania RODM Toruń

W ramach Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Relacji Międzynarodowej i Dyplomacji (inicjatywy RODM Toruń) prezentujemy dla Państwa specjalny cykl wykładów autorstwa namibijskiej wykładowczyni oraz ekspertki, Jordaanii K. Andimy.

Wydarzenie to było możliwe dzięki wspaniałej współpracy Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Toruniu oraz Biura Współpracy Międzynarodowej oraz Międzyuczelnianej Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu – Akademii Nauk Stosowanych, realizującego niezwykły program Erasmus+.

Nasz gość reprezentuje Namibijski Uniwersytet Nauki i Techniki, który umiejscowiony jest w stolicy tego państwa, czyli w Windhuk. Trzech ekspertów w sumie przyjęło zaproszenie i odpowiedziało na szereg pytań poświęconych historii, polityce, relacjom międzynarodowym oraz zaprezentowało ten południowoafrykański kraj od strony turystycznej, jak również specjalnie dla Nas pozwoliło nagrać specjalne wykłady.

Prof. Jordaania K. Andima jest wykładowcą na wydziale dziennikarstwa i technologii mediów Namibijskiego Uniwersytetu Nauki i Techniki. Wcześniej była pełniącym obowiązki dyrektorem na kierunku marketing i dziennikarstwo oraz asystentem ds. informacji w Ambasadzie USA. Jest absolwentką University of the District of Columbia w Waszyngtonie.

Specjalnie dla Państwa nagraliśmy niezwykły wykład w języku angielskim. Temat: „Social Development and the Media”. Zachęcamy do obejrzenia.

Inicjatorem cyklu wykładów pod szyldem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Relacji Międzynarodowych i Dyplomacji był dr Krystian Chołaszczyński, zastępca koordynatora Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Toruniu oraz kierownik Biura Współpracy Międzyuczelnianej i Międzynarodowej Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu (program Erasmus+)

Poniżej fotorelacja!

Zapraszamy!

Prof. Jordania K. Andima „Social Development and the Media”