RODMToruń

SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ
AKTUALNOŚCI W RODM TORUŃ


TERRORZYM I CYBERTERRORYZM WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE

RODM w Toruniu zaprasza na wykłady dr Jana WIśniewskiego "Terroryzm i cyberterroryzm we współczesnym świecie" które odbędą się podczas zimowych warsztatów WSKSiM

WIĘCEJ INFORMACJI

WĘGRY - SPORY O HISTORIĘ I TERAŹNIEJSZOŚĆ

W dniu 11 stycznia w siedzibie RODM w Toruniu miał miejsce wykład profesora dr hab. Jerzego Roberta Nowaka pt. "Węgry - spory o historię i teraźniejszość".

WIĘCEJ INFORMACJI

WĘGRY - SPORY O HISTORIĘ I TERAŹNIEJSZOŚĆ

RODM w Toruniu zaprasza na wykład profesora dr hab. Jerzego Roberta Nowaka "Węgry - spory o historię i teraźniejszość". 11 stycznia 2017 r. o godzinie 17:00 Aula WSKSiM, ul. Świętego Józefa 23/35

WIĘCEJ INFORMACJI

PROGRAM STAŻOWY W BRUKSELI

Członkowie Parlamentu Europejskiego oraz Kujawsko-Pomorskie Samorządowe Stowarzyszenie„Europa Kujaw i Pomorza" serdecznie zapraszają do udziału w programie stażowym w Brukseli.

WIĘCEJ INFORMACJI


ROK 2016


KONKURS "POZNAJ WIELKICH POLAKÓW - DZIĘKI NIM ŚWIAT ZYSKAŁ ..."

RODM Toruń ogłasza konkurs dla młodzieży szkół średnich z województwa kujawsko-pomorskiego pt. "POZNAJ WIELKICH POLAKÓW - DZIĘKI NIM ŚWIAT ZYSKAŁ ..."

WIĘCEJ INFORMACJI

Spotkanie Regionalnych Ośrodków Debaty Międzynarodowej

28-29 listopada br. Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej zorganizował ostatnie już w tym roku spotkanie z koordynatorami i konsultantami Regionalnych Ośrodków Debaty Międzynarodowej.

WIĘCEJ INFORMACJI

WYKŁAD: "ZACZĘŁO SIĘ W POLSCE... TRANSFORMACJA W EUROPIE 1989"

W dniu 16 grudnia 2016 roku w Janikowie odbył się kolejny wykład dr. Krystiana Chołaszczyńskiego "Zaczęło się w Polsce... Transformacja w Europie 1989"

WIĘCEJ INFORMACJI

WYKŁAD: "PORÓWNANIE MODELI TRANSFORMACJI GOSPODARCZYCH W KRAJACH EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ"

W dniu 15.12.2016 roku odbył się wykład dr Doroty Żuchowskiej "Porównanie modeli transformacji gospodarczych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej"

WIĘCEJ INFORMACJI

WYKŁAD: "POLSKA DROGA DO NATO"

W dniu 14 grudnia 2016 r. dr Jan Wiśniewski, koordynator RODM w Toruniu wygłosił cykl wykładów pt.: "Polska droga do NATO".

WIĘCEJ INFORMACJI

Wykład: "Zaczęło się w Polsce... Transformacja w Europie 1989"

Dnia 13 grudnia 2016 roku w Toruniu odbył się cykl wykładów dr Krystiana Chołaszczyńskiego "Zaczęło się w Polsce... Transformacja w Europie 1989".

WIĘCEJ INFORMACJI

WYKŁAD: "POLACY RATUJĄCY ŻYDÓW PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ. STUDIUM PRZYPADKÓW"

Dr Krystian Chołaszczyński wygłosił cykl wykładów pt.: "Polacy ratujący Żydów podczas II wojny światowej. Studium przypadków".

WIĘCEJ INFORMACJI

DZIEŃ SŁUŻBY ZAGRANICZNEJ

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Toruniu zorganizował wykłady oraz warsztaty w związku z Dniem Służby Zagranicznej RP.

WIĘCEJ INFORMACJI
facebook