RODMToruń

SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJKONFERENCJE RODM TORUŃ


Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Toruniu organizuje konferencje na istotne tematy polskiej i międzynarodowej polityki.


19-20.10.2016 V Międzynarodowa Konferencja Wschodnioznawcza
Rosja wobec „bliskiej zagranicy” a UE
Partner RODM Toruń

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Toruniu był partnerem V Międzynarodowej Konferencji Wschodnioznawczej organizowanej przez Wydział Politologii i Stosunków Międzynarodowych UMK, która odbyła się 19-20 października br. Hotelu Akademickim UMK, ul. Szosa Chełmińska 63a.

WIĘCEJ INFORMACJI

27.10.2016 Kongres międzynarodowy
Przywracanie pamięci o zapomnianych bohaterach II wojny światowej.
Pomoc Polaków w ratowaniu Żydów
Partner RODM Toruń

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Toruniu był partnerem Międzynarodowego Kongresu „Pomoc Polaków w ratowaniu Żydów”, który odbył się w Auli WSKSIM przy ul. Droga Starotoruńska 3, 27 października 2016r. o godz. 10:00.

WIĘCEJ INFORMACJI

09.12.2016 Konferencja międzynarodowa
Wielcy Polacy w kulturze
RODM Toruń

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Toruniu był organizatorem międzynarodowej konferencji "Wielcy Polacy w kulturze", która odbyła się w Auli WSKSIM przy ul. Droga Starotoruńska 3, 9 grudnia 2016r. o godz. 10:00.

WIĘCEJ INFORMACJI

16.09.2016 FORUM GEOPOLITYCZNE - W OBLICZU ROSYJSKIEGO NEOIMPERIALIZMU RODM Toruń

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Toruniu był partnerem Międzynarodowej Konferencji Naukowej Forum Geopolitycznego - W obliczy rosyjskiego neoimperializmu.

WIĘCEJ INFORMACJI
facebook